Ballina Etiketimet Air Albania

Etiketim: Air Albania

‘Ethe’ para derbit, tifozët e Tiranës nisen drejt “Air Albania”

0
Është koha e derbit. Të gjithë kanë lënë punën dhe të gjitha obligimet që kanë, pasi Tirana dhe Partizani do të përballen me njëra tjetrën...

Air Albania nis fluturimet Kukës-Bazel

0
Kompania ajrore shqiptare Air Albania ka njoftuar sot se tashmë ka nisur fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit "Zayed" Flatrat e Veriut drejt Bazelit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24