32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tiranës

Etiketim: Tiranës

Grabitet i riu në mes të Tiranës, autorët i rrëmbejnë lekët...

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi i kanë grabitur para një 23-vjeçari. Shtetasit me iniciale S. O., 19 vjeç dhe . Th., 23 vjeç...

Vrau fqinjin se ndërhyri në konflikt/ Gjykata e Tiranës lë në...

0
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Alban Menerin, i cili i mori jetën fqinjit të tij Nikolin Stakës, pasi e goditi me grushte. Mësohet...

Prona e tjetërsuar në mes të Tiranës, nëna denoncon dy djemtë:...

0
Prokuroria e Tiranës ka pezulluar nga detyra 7 zyrtarë të Kadastrës, pasi akuzohen se tjetërsuan godinën në qendër të Tiranës dhe e legalizuan si...

Bashkia e Tiranës dhuron 150 milion lekë, Veliaj për klubin e...

0
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka përshëndetur këtë të mërkurë futbollistët e klubit të Tiranës. Përmes një video-live, Veliaj ka dhënë lajmin se Bashkia e Tiranës do...

“Ajo është më e vogla, 22 vjeç…”/ Në Psikiatrinë e Tiranës...

0
“Ajo është më e vogla, 22 vjeç. Është shtruar të shtunën dhe vuan nga deluzioni dhe skizofrenia. Është nga Tirana…”. Me këto pak fjalë...

Shpërndante drogë në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 27-vjeçari

0
Një 27-vjeçar është arrestuar, pasi shpërndante lëndë narkotike kokainë, në zona të ndryshme të Tiranës. Shtetasi me iniciale V. H., akuzohet për veprën penale “Prodhimi...

Apartamente, garazhe dhe automjete, Prokuroria e Tiranës i sekueston pasuritë një...

0
Prokuroria Tiranë ka njoftuar këtë të enjte se ka sekuestruar pasuritë e një personi në Tiranë. Mësohet se pasuritë e sekustruara janë në pronësi të...

Lame denoncoi dëmtimin e faqeve të regjistrave të Kadastrës së Tiranës,...

0
Ditën e shtunë Drejtorit të Përgjithshëm të Agjensisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame denoncoi publikisht zhdukjen e disa faqeve të Kadastrës së Tiranës, pasi...

Zhdukja pa gjurmë e Ulvi Skanës, Prokuroria e Tiranës nis hetimet

0
Prokuroria e Tiranës ka marrë në shqyrtim ccështjen në lidhje me zhdukjen e Ulvi Skanës. Mësohet se Prokuroria është duke kryer veprime hetimore, siç është...

Emri/ Kaloi procesin e vettingut, KPK konfirmon në detyrë prokurorin e...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Tiranës Hysni Mulaj. Nga hetimi, prokurori Mulaj ka rezultuar i pastër në të trija...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS