fbpx
21 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme sporti nga vendi

Etiketim: lajme sporti nga vendi

Rivaldo: Barca duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros

0
Rivaldo preferon Neymar para Luataro Martinez. Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, ka dhënë përsëri komentet e tij lidhur me atë se si mund dhe duhet...

Man City me të gjitha forcat pas Ferran Torres

0
Manchester City janë të vendosur të transferojnë Ferran Torres. Valencia do të jetë një nga skuadrat më të përfolura në merkato, pikërisht për shkak të...

Kalimi i Milot Rashicës te RB Leipzigu mund të dështojë

0
Për shkak se Werder Bremeni mbeti në Bundesligë, klauzola për lirimin e Milot Rashicës (24) nuk është 15 milionë, por 35 milionë euro. Sipas...

Arbër Zeneli reagon pas transferimit të Berishës te Reims, përgjigjet Valoni

0
Një lëvizje e papritur ka ndodhur sonte nga Valon Berisha. Ylli i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, është transferuar te skuadra e Reims, nga Lazio. Ky...

Inter e vë në shitje Vecinon

0
Matias Vecino nuk është në planet e Antonio Conte. Merkatoja e verës po afron dhe Inter ka filluar të bëjë planet e detajizuara se si...

Valon Berisha afër kalimit te Reims, pritet të bëhet shok skuadre...

0
Valon Berisha është shumë afër marrëveshjes me Reims. Ylli i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, që aktualisht është pjesë e skuadrës së Lazio, pritet të...

Dallku: Gruaja ime është shtatzënë dhe është alivanosur pas asaj çka...

0
Armend Dallku ka zgjedhur të komentojë edhe sot ndeshjen e djeshme ndaj Gjilanit. Dallku në ‘Duelin Ditor’ ka sqaruar gjithë situatën e krijuar dje pas...

Shqiptarja e Kosovës po shkruan historinë te Real Madridi

0
Kosovare Asllani (30) ka qenë “madrilene” që nga fëmijëria. Ajo po ashtu ishte forcë shtytëse në krijimin e ekipit të femrave nga klubi i...

Gara e Jerez – Alex dhe Marc Marquez planifikojnë një gjest...

0
Moto Grand Prix do të fillojë javën e ardhshme. Moto GP merr startin e sezonit 2020 në Spanjë, në Grand Prixin që zhvillohet në pistën...

Kur flet Ismet Munishi, dridhet opinioni

0
Ismet Munishi, kryetrajner i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, njihet për deklarata të nxehta e shpesh herë e dridh edhe opinionin sportiv. Munishi...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS