fbpx
13 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme sportive me te fundit

Etiketim: lajme sportive me te fundit

Caktohen datat për ndeshjet Juventus-Milan dhe Inter-Napoli

0
Mediat italiane raportojnë se është vendosur që ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë mes Juventus – Milan dhe Inter – Napoli do të zhvillohen...

Lampard tregon çfarë e bindi ta marrë drejtimin e Chelseat

0
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, është i kënaqur me sezonin e tij të parë në drejtim të londinezëve. Ai u transferua nga Derby County...

Dembele nuk dëshiron transferimin te Juventus

0
Sipas L’Equipe, Ousmane Dembele nuk ka ndërmend të largohet nga Barcelona, edhe nëse kërkohet nga Juventus. Anësori 23 vjeçar ka bërë një transferim masiv prej...

Challandes: Ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura

0
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka parodizuar me thënien e filozofit Jean-Paul Sartre, duke thënë se ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura. Sartre...

Werder Bremen – Frankfurt, Rashica me paraqitje të dobët, ja vlerësimi...

0
Skuadra e Werder Bremenit është shkatërruar nga Frankfurti. Frankfurti ka fituar derbin e mbijetesës – duke e shkatërruar Werderin me rezultatin e thellë 0:3. Andre Silva...

Werderi “shkatërrohet” nga Frankfurti!

0
Skuadra e Werder Bremenit është shkatërruar nga Frankfurti. Frankfurti ka fituar derbin e mbijetesës – duke e shkatërruar Werderin me rezultatin e thellë 0:3. Pjesa e...

Ja pse është nivel tjetër – shikoni çka ka bërë Ronaldo...

0
Nivelet e Cristiano Ronaldos nuk kanë rënë aspak gjatë kohës së karantinës shkaku i COVID-19. Pesë herë fituesi i Topit të Artë është rikthyer në...

Mesazhi i fuqishëm i Boateng kundër racizmit: Shumë futbollistë kanë frikë...

0
Kevin-Prince Boateng e ka dhënë një mesazh të fuqishëm kundër racizmit, duke iu bërë thirrje futbollistëve për të marrë qëndrim, sepse beson se shumë...

PSG i vendos çmim Neymarit, “lë pa tekst” Barcelonën

0
Barça ishte shumë e qartë në planet e saj, para krizës së koronavirus. Ajo do të bënte gjithçka për të firmosur me Lautaro Martínez...

Maxi Lopez nën akuzë: Është më idioti. Më thoshte zezak m…...

0
Si shumë personazhe në botën e sportit, edhe Maxi Lopez është shprehur kundër racizmit ditën e martë, në kulmin e protestave për vdekjen në...