Aksident në Gramsh/ 1 i vdekur dhe tre të plagosur. Dy në gjendje të rëndë

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Gramsh ku nga informacionet e para bëhet me dije se një person ka ndërruar jetë dhe 3 të tjerë janë plagosur.

Nga të plagosurit, dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes, policia është në vendngjarje dhe po  heton rastin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu