fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmi fundit

Etiketim: lajmi fundit

A do përmbyllet Reforma Zgjedhore brenda 31 majit? Pas Yuri Kim,...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian në vendin tonë Luigi Soreca ka kërkuar që të vazhdojë përparimi me reformën zgjedhore. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan...

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin...

0
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në ballkonin e qeverisë për të përshëndetur protestuesit në shesh të Prishtinës. Kur Kurti doli që...

Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të...

0
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria...

‘Një i vdekur dhe 4 të plagosur’, dalin emrat e të...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Poroçan të Gramshit, në vendin e quajtur 'Toskollare'. Shoferi i mjetit tip mikrobus ka...

Aksident në Gramsh/ 1 i vdekur dhe tre të plagosur. Dy...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Gramsh ku nga informacionet e para bëhet me dije se një person ka ndërruar...