Lajmi fundit/ 3 të vdekur në Fushë-Krujë, 2 makina të djegura. Ja ku u gjet tjetra

0
135
Gjigandi

Një tjetër makinë është gjetur e djegur këtë pasdite, ku dyshohet se ka lidhje me masakrën e ndodhur dje në Fushë-Krujë ku humbën jetën tre të rinj.

Mësohet se automjeti është gjetur e shkrumbuar në ‘Bubq’. Kujtojmë se në këtë atentat mbetën të vrarë shtetasit Brilant Martinaj, Diklon Vata dhe Besmir Hoxha.

Vata doli jashtë mjetit po u ekzekutua me breshëri plumbash, dy të tjerët u dogjën brenda mjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu