Aksident i trefishtë tek mbikalimi i Kasharit/ Bllokohet trafiku, radhë kilometrike e makinave në autostradë

0
66
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë tek mbikalimi i Kasharit, Tiranë.

Burime për Abc24.al bëjnë me dije së në aksident janë përfshirë tre automjete.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, automjetet kanë ngecur në trafik dhe po presin në radhë deri në momentin kur të ketë zhbllokim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu