25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bllokohet

Etiketim: Bllokohet

Aksident i trefishtë tek mbikalimi i Kasharit/ Bllokohet trafiku, radhë kilometrike...

0
Një aksident ka ndodhur këtë mesditë tek mbikalimi i Kasharit, Tiranë. Burime për Abc24.al bëjnë me dije së në aksident janë përfshirë tre automjete. Siç shihet...

Kamioni pëson difekt në mes të rrugës, bllokohet qarkullimi në aksin...

0
Në aksin Lezhë-Shëngjin është bllokuar qarkullimi. Burime për median bëjnë me dije se një kamion ka pësuar defekt në orët e para të mëngjesit në...

Shembet një masiv dheu, bllokohet rruga e Arbrit

0
Policia njoftoi se si pasojë e motit me reshje shiu e dëbore në aksin rrugor Xibër -Qafë Murrizë është shembur një masiv dheu dhe...

Bllokohet qarkullimi në Rrugën e Arbrit, reshjet e shiut shkaktojnë rrëshkitje...

0
Rreshjet e dy ditëve të fundit të shiut të shoqëruara edhe me dëborë kanë sjellë probleme në aksin e bypasit të rrugës së Arbrit...

Situatë e rrezikshme! Rrëshqitje gurësh dhe ineretesh te ‘Kthesat e Murrashit’,...

0
Situatë e rrezikshme për qarkullim në aksin Elbasan-Librazhd. Rrëshqitje masive gurësh dhe inertesh në vendin e quajtur 'Kthesat e Murrashit'.Për pasojë është vështirësuar qarkullimi...

Kush nuk paguan gjobat deri në 30 ditë, do t’i bllokohet...

0
Të gjithë drejtuesit e automjeteve që nuk shlyejnë gjobat brenda 30 ditësh, do t'u bllokohet automjeti dhe nuk do të mund të marrin në...

Protesta kundër rritjes së çmimeve, bllokohet aksi nacional Bulqizë-Peshkopi dhe Bulqizë-Tiranë

0
Shqipëria është përfshirë në protesta për ngritjen e çmimeve.Dhjetëra qytetarë të Bulqizës kanë dalë në protestë këtë të diel pasdite.Ata kundërshtuan rritjen e çmimit...

Bora në Dibër/ Bllokohet aksi i rrugës së Arbrit, bypass-Qafë Murrizë

0
Për shkak të reshjeve të dëborës, aksi i rrugës së Arbrit, bypass-Qafë Murrizë është bërë i pakalueshëm për mjetet.Policia rrugore u ka bërë thirrje...

Aksident në rrugën Fier-Levan, përplasen dy mjete me njëri-tjetrin, bllokohet trafiku

0
Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Fier-Levan. Ngjarja ndodhi para pak minutash. Sipas burimeve thuhet se një automjet është përplasur me një mjet...

Bllokohet kufiri me Greqinë, qytetarët shqiptarë presin procedurat me orë të...

0
Prej mesnatës së djeshme, shumë qytetarë që zotërojnë një mjet identifikimi grek apo i përkasin komunitetit homogjen në Shqipëri kanë tentuar që të hyjnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS