fbpx
16 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Abc24

Etiketim: abc24

Horoskopi Ditor E Shtune, 30 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Shtune, 30 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Pëplasen dy makina në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital 27-vjeçari

0
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Aksidenti, sipas informacioneve zyrtare ndodhi rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, ku është përplasur...

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin...

0
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në ballkonin e qeverisë për të përshëndetur protestuesit në shesh të Prishtinës. Kur Kurti doli që...

Horoskopi Ditor E Premte, 29 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Premte, 29 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të...

0
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria...

Dhitë e egra shpëtojnë qendrën shëndetësore nga falimentimi, #kuriozitete

0
E kujt mund t’ia merrte mendja se një tufë dhish mund të shpëtonte një qendër shëndetësore nga falimentimi. Pikërisht kjo ka ndodhur në qytetin e...

Horoskopi Ditor E Enjte, 28 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Enjte, 28 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj kryeminist, “O Rama o të q…., o...

0
Masat e marra nga ana e qeverisë për izolim gjatë kësaj periuhe si dhe mos lejmin e njerëzve ë plazh, ka sjellë komente dhe...

Tronditëse 26-vjeçari vret të dashurën dhe me trupin e saj të...

0
Një 26-vjeçar në #Rusi, ka vrarë të dashurën e tij 24-vjeçare, por nuk është mjaftuar me kaq, e vendosi në një karrocë dore dhe...

Horoskopi Ditor E Merkure, 27 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën e Merkure, 27 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...