34.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Plagosur

Etiketim: plagosur

Aksident tragjik në Levan-Tepelenë, 2 viktima dhe 4 të plagosur

0
Një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shqipëri në aksin rrugor Levan-Tepelenë.Nga vendi i ngjarjes raportohet se si...

Përplasje mes tifozëve dhe policëve: 1 i vdekur dhe 22 të...

0
Argjentinë- Përplasje e dhunshme mes tifozëve dhe policëve në Argjentinë.Në San Luis, gjatë Independiente Ridavivia-Velez Sarsfield, për Kupën Kombëtare, shpërtheu një përleshje e vërtetë...

Identifikohet autori i plagosjes së trefishtë në Ksamil, 21-vjeçari me precedent...

0
Është identifikuar dhe shpallur në kërkim një nga autorët e plagosjes së trefishtë në Ksamil ditën e sotme. Mësohet se është shpallur në kërkim Gjergj...

Aksident në rrugën Gjirokastër-Tepelenë/ Përmbyset makina, ka të plagosur (Video)

0
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në afërsi të fshatit Shtepez pasi një makinë ka dalë nga rruga. Burime për median...

Atentat në qendër të Shkodrës, një i vrarë dhe një i...

0
Sot sërish është tronditur Shkodra, kësaj here nga një atentat me armë zjarri. Si pasojë e të shtënave me armë zjarri ka mbetur i...

Huliganët “djegin” Tiranën/ 10 policë të plagosur, mbi 60 italianë dhe...

0
Tirana kaloi nje nate te veshtire ne rruget e saj si pasoje e sjelljes huliganiste te tifozeve te saj.Perplasjet e dhunshme ne mjaft zona...

Tiranë/ 60-vjeçari kërkon ndihmë në spital, i plagosur me armë zjarri

0
Një 60-vjeçar që dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor ka shkuar në spital për ndihmë mjekësore i dëmtuar në këmbë me armë...

Aksident në Lezhë/ Përplasen dy makina, një i plagosur rëndë

0
Një aksident ka ndodhur në rrugën Balldre- Lezhë.Dy automjete janë përplasur pranë një karburanti si pasojë e ndërprerjes se rrugës nga njëri prej automjeteve.Për...

Aksident me 3 persona të plagosur në Fier

0
Fier - Tre persona kanë mbetur të plagosur gjatë natës duke gdhirë dita e sotme në Fier.Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur "Qafa e...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, raportohet për një viktimë...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje në afërsi të fshatit Kolsh në Rrugën e Kombit.Mësohet se si pasojë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS