Aksident në Lezhë/ Drejtuesja humb drejtimin e mjetit, mbetet e plagosur

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur gjatë  mëngjesin e sotëm në Lezhë, ku një drejtues mjeti humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me grilat e një biznesi. Aksidenti ndodhi në lagjen ‘Nënë Tereza’ dhe e plagosura u dërgua për ndihmë mjekësore në spitalin rajon të Lezhës ku është nën kujdesin e mjekëve.

Fatmirësisht në momentin e ngjarjes, dyqani ishte i mbyllur duke mos shkaktuar të plagosur të tjerë. Ndërkohë policia nisi hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu