33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Tre

Etiketim: tre

Skandal në Shqipëri, tre milionë numra telefoni dalin në shitje online

0
Përdorimi telefonave celular për të gjithë ne është kthyer në një pjesë të domosdoshme të jetës tonë. Numrat e telefonit të 3 milionë shqiptarëve...

Ndodh dhe kjo në Shqipëri! Tre zyrtarët e Kadastrës i marrin...

0
Prokuroria e Tiranës bën me dije se këtë të hënë masat e sigurisë për katër shtetas, pasi në kundërshtim dhe shkelje të hapur të...

Donnarumma rigjen ‘Tre Luanët’, kthehet aty ku u shpall ‘heroi’ i...

0
Nesër, Gigio Donnarumma do të përballet sërish me Anglinë. Herën e fundit që e bëri, 334 ditë më parë, axurrët u bënë kampionë të...

Tre shqiptarë “ja mbathën” nga burgu me çarçaf, mediat italiane: Komendi!...

0
Arratisja e tre shqiptarëve nga burgu në Italii i përshtatet komedisë. Kështu e kanë cilësuar mediat italiane arratisjen në burgun e Italisë, pasi shqiptarët prenë...

Emrat/ U kapën duke transportuar 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohen tre...

0
Tre persona janë arrestuar në Fier, pasi u kapën duke transportuar me mjetet e tyre 11 emigrantë të paligjshëm. Shtetasit Admir Derveni, Renato Jemishta dhe...

Sa i kobshëm ky numri 9-të, me këtë datë vdiqën tre...

0
Data me numrin 9-të, sa e kobshme! Në këtë datë me numër 9 vdiqën tre emra të mëdhenj të sportit të Kosovës.Tre emra ikën...

“Shtëpia e barit” në Koplik/ Gjykata e Shkodrës lë në burg...

0
Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me Burg”, për shtetasit Ramiz Nikdukaj, Bashkim Kovacit 64 vjeç dhe Altion Lulit 43 vjeç...

Bëmë baba të të ngjaj.; djali 15-vjeçar i Adrianos i mahnit...

0
Ndonjëherë, fëmijët "artistikë" nxjerrin disa gjëra nga repertori i tyre sa kujtojnë shumë veprimet e prindërve. Këtë herë është rasti i djalit të Adrianos, "perandorit"...

Tiranë/ Drejtonin automjetet nën efektin e drogës, arrestohen tre persona

0
Shkon në 21 numri i drejtuesve të mjeteve që kanë rezultuar nën efektin e drogave, pas testimit me aparatin AquilaScan. Shtetasit me iniciale S. K.,...

Plagosje e rëndë me dashje dhe në timon në gjendje të...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Fier ka njoftuar vënien në pranga të tre shtetasve për vepra penale të ndryshme.Dy prej tyre janë arrestuar për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS