11 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip live stream

Etiketim: lajme shqip live stream

Shoferi i vdiq nga Covid-19/ Reagon Spiropali: S’kam më as lot,...

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas vdekjes nga Covid të shoferit të saj, Gani Potka.  Spiropali shkruan në Facebook...

24 vite nga vrasja e Bujar Kaloshit/Vajza e ish-Drejtorit të Burgjeve:...

0
Në atë kohë, Kaloshi ishte Drejtor i Përgjithshëm i Burgjeve. Bujar Kaloshi, ka qenë nje nga personalitetet e rëndësishme, i cili në të njëjtën kohë...

Këngëtarja tentoi vetëvrasjen, Lalaj: Ndalimi i muzikës na lë pa bukë,...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila e...

Spahia: Mungesa e transparencës nga qeveria kosto për qytetarët, kanë humbur...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia shkruan se humbja e besimit është kosto për qytetaret edhe në kohë Covid-i. Sipas tij,...

Dasmat, live edhe në facebook / Shqiptarët nuk heqin dorë dhe...

0
Në këtë klimë pandemie, dasmat ndalohen, në bazë të një Akti Normativ. Por kjo nuk i ka penguar disa administratorë lokalesh. Policia e Durrësit ka...

Kalaja së Porto Palermos e lënë në harresë, këtë viti i...

0
Me qindra mijëra turistë nga e gjithë bota i drejtohen Kalasë së Porto Palermos çdo vit, për të njohur historinë e Pashait të Janinës. Kalaja...

Katër të vdekur dhe 126 raste të reja me COVID-19 në...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi të dielën 4 viktima, 126 raste dhe 45 të shëruar nga COVID-19 duke e rënduar më tej bilancin e pandemisë...

Bardhi: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës, provë që Rama vazhdon koalicionin...

0
Partia Demokratike nuk heq dorë nga ideja se koalicionet parazgjedhore duhet të jenë ashtu sikur janë aktualisht . Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi,...

Mesila Doda: Shërim të shpejtë Vilma! Vendi yt nuk duhet të...

0
Mesila Doda është e para politikane nga radhët e opozitës që reagon ashpër pas letrës së publikuar nga biznesmenia Vilma Nushi. E shtruar në një...

Makinat bëhen shoshë në aksin Fier-Levan

0
Një aksident automobilistik është regjistruar mëngjesin e sotëm (26 korrik), në aksin rrugor Fier-Levan. Një automjet është përplasur me një mjet tjetër ndërkohë është bllokuar...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS