26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme shqip top channel

Etiketim: lajme shqip top channel

24 vite nga vrasja e Bujar Kaloshit/Vajza e ish-Drejtorit të Burgjeve:...

0
Në atë kohë, Kaloshi ishte Drejtor i Përgjithshëm i Burgjeve. Bujar Kaloshi, ka qenë nje nga personalitetet e rëndësishme, i cili në të njëjtën kohë...

Spahia: Mungesa e transparencës nga qeveria kosto për qytetarët, kanë humbur...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia shkruan se humbja e besimit është kosto për qytetaret edhe në kohë Covid-i. Sipas tij,...

​Universiteti i Harvardit: Për 5 vjet ekonomia shqiptare bëri kthesë të...

0
Për pesë vjet ekonomia shqiptare bëri kthesën e jashtëzakonshme dhe nuk e teprojmë nëse e quajmë atë një mrekulli shqiptare, është ky konkluzioni i...

Përkeqësohet situata në Shqipëri, 126 raste të reja dhe 4 vdekje...

0
Dita e sotme ka shënuar rritje të rasteve me Covid-19 në Shqipëri. Katër persona të tjerë nuk kanë mundur që t’i mbijetojnë COVID-19 gjatë 24...

Patos: Keqtrajtoi dhe rrëzoi ish-bashkëshorten nga kati i dytë i banesës,...

0
Një 47-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia e Patosit ditën e djeshme (25 korrik). Shtetasi S.Rr hyri në shtëpinë e bashkëshortes së...

Tragjedi në familje/ Gruaja humb jetën nga Covid, i shoq vdes...

0
Numri i të prekurve dhe i viktimave nga Covid-19 po rritet frikshëm në Shqipëri. Ditën e djeshme u shënuan 6 vdekur nga koronavirusi, shifra...

Makinat bëhen shoshë në aksin Fier-Levan

0
Një aksident automobilistik është regjistruar mëngjesin e sotëm (26 korrik), në aksin rrugor Fier-Levan. Një automjet është përplasur me një mjet tjetër ndërkohë është bllokuar...

COVID-19/ Ja sa raste të reja janë regjistruar në Krujë në...

0
Javët e fundit kanë qene më të renda me shtimin e rastve të infksionit me Koronavirus në vendin tonë. Nga 32 tampone të bërë ditën...

Vilma Nushi e infektuar me Covid, letër nga spitali: Nuk do...

0
Covid 19 nuk bën dallim se kë prek, liderë apo njerëz të thjeshtë, të pasur apo të varfër. Biznesmenia e njohur Vilma Nushi këtë...

U infektua me Covid, ish-deputeti mesazh nga spitali: Gjendja e stabilizuar,...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi vijon të jetë i shtruar në spitalin COVID2 “Shefqet Ndroqi” në luftë kundër Covid-19. Përmes një postimi në Facebook,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS