26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip nga tirana

Etiketim: lajme shqip nga tirana

Këngëtarja tentoi vetëvrasjen, Lalaj: Ndalimi i muzikës na lë pa bukë,...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila e...

Lezhë/ Mbytet një 12-vjeçar në plazhin e Tales

0
Një 12-vjeçar është mbytur në plazhin e Tales në Lezhë. Mësohet se 12-vjeçari ishte banues në fshatin Borizanë, Fushë Krujë. Ndërkohë në zonë ka shkuar...

Përkeqësohet situata në Shqipëri, 126 raste të reja dhe 4 vdekje...

0
Dita e sotme ka shënuar rritje të rasteve me Covid-19 në Shqipëri. Katër persona të tjerë nuk kanë mundur që t’i mbijetojnë COVID-19 gjatë 24...

Patos: Keqtrajtoi dhe rrëzoi ish-bashkëshorten nga kati i dytë i banesës,...

0
Një 47-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia e Patosit ditën e djeshme (25 korrik). Shtetasi S.Rr hyri në shtëpinë e bashkëshortes së...

Tragjedi në familje/ Gruaja humb jetën nga Covid, i shoq vdes...

0
Numri i të prekurve dhe i viktimave nga Covid-19 po rritet frikshëm në Shqipëri. Ditën e djeshme u shënuan 6 vdekur nga koronavirusi, shifra...

Bardhi: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës, provë që Rama vazhdon koalicionin...

0
Partia Demokratike nuk heq dorë nga ideja se koalicionet parazgjedhore duhet të jenë ashtu sikur janë aktualisht . Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi,...

Meta: Adem Demaçi, model kombëtar i skalitur në historinë tonë

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit Adem Demaçi, ka thënë se ai ishte emblema e qëndresës shqiptare dhe...

Të dehur dhe pa leje drejtimi, 2 në pranga në Durrës

0
Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi u kapën pa leje drejtimi dhe të dehur. Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë...

Vilma Nushi e infektuar me Covid, letër nga spitali: Nuk do...

0
Covid 19 nuk bën dallim se kë prek, liderë apo njerëz të thjeshtë, të pasur apo të varfër. Biznesmenia e njohur Vilma Nushi këtë...

U infektua me Covid, ish-deputeti mesazh nga spitali: Gjendja e stabilizuar,...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi vijon të jetë i shtruar në spitalin COVID2 “Shefqet Ndroqi” në luftë kundër Covid-19. Përmes një postimi në Facebook,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS