8.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Lajme shqip balkanweb

Etiketim: lajme shqip balkanweb

Vera në Aqua Park, parku më i madh i lojërave të...

0
Parku më i madh i lojërave të ujit Aqua park është rihapur, duke zbatuar të gjitha protokollet e sigurisë të caktuar për përballimin e...

Aksident i rëndë në Lezhë, turisti çek përfundon me gjithë motor...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kreshtës në qytetin e Lezhës. Drejtuesi i një motori duke udhëtuar ka humbur kontrollin dhe për...

Katër të vdekur dhe 126 raste të reja me COVID-19 në...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi të dielën 4 viktima, 126 raste dhe 45 të shëruar nga COVID-19 duke e rënduar më tej bilancin e pandemisë...

Covid-19, apeli i Manastirliut për të rinjtë: Tregoni kujdes të parët...

0
Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste në rritje të Covid-19, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të...

Gërryente shtratin e lumit Shkumbin, procedohet penalisht shtetasi që kishte në...

0
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Lushnjë, gjatë orëve të vona të natës, në fshatin Thanasaj, kanë konstatuar 2 mjete të rënda duke nxjerrë në...

Basha: Paaftësia e Ramës vrastare për biznesin e vogël, mijëra familjarë...

0
Për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, biznesin e vogël po e vret paaftësia e qeverisë Rama. Përmes një postimi në Facebook, Basha shkruan se...

Zëvendësohet Luan Daci, gjyqtari paraprak shpresa e vetme për anëtarin e...

0
Pas pezullimit të Luan Dacit nga detyra e gjyqtarin të Kolegjit te Posaçëm të Apelimit, mbledhja e gjyqtarëve të këtij institucioni vendosi zëvendësimin e...

Vilma Nushi e infektuar me Covid, letër nga spitali: Nuk do...

0
Covid 19 nuk bën dallim se kë prek, liderë apo njerëz të thjeshtë, të pasur apo të varfër. Biznesmenia e njohur Vilma Nushi këtë...

Lajm i mirë për shqiptarët/ Greqia shtyn deri më 31 dhjetor...

0
Qeveria greke ka shtyrë deri në 31 dhjetor të këtij viti, lejen e posaçme për punonjësit sezonal. Sipas burimeve të Top Channel, është dërguar qarkorja...

“Deputetët shkatërrues të interesit publik”, Meta pro listave të hapura: Koha...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka folur pro hapjes së listave duke thënë se janë e vetmja rrugë për rivendosjen e parlamentarizmit dhe llogaridhënies...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS