Ballina Etiketimet Vdekur

Etiketim: vdekur

Të shtëna me armë në Florida/ Tre persona të vdekur mes...

0
Një gazetar dhe një vajzë nëntë vjeçare janë qëlluar për vdekje pranë Orlando, Florida, pranë skenës së një krimi që ndodhi disa orë më...

Rrëzimi i avionit në detin Jon, gjendet i vdekur piloti 29-vjeçar;...

0
Pas rrëzimit të avionit ushtarak ushtarak grek, Phantom F-4, në ujërat e detit Jon, trupi i njërit prej pilotëve, 29-vjeçarit Marios Michael Turoutsikas, i...

Makina me familjen shqiptare përplaset me një shtëpi, një grua dhe...

0
Një makinë është përplasur me një shtëpi të braktisur dhe nga përplasja kanë humbur jetën një 22-vjeçare dhe tre fëmijë dy, dhjetë dhe dymbëdhjetë...

Horror në Paris, vajza 12-vjeçare gjendet e vdekur në një valixhe,...

0
Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Paris, ku një vajzë 12-vjeçare është gjetur e vdekur në një valixhe. Asaj i ishte prerë fyti, ndërsa...

Greqi/ Gjendet i vdekur me prerje në fyt 35-vjeçari shqiptar

0
Një shqiptar i moshës 35 vjeçare është gjetur i vdekur me prerje në fyt në Greqi. Mësohet se personat që gjetën trupin e pajetë në...

Gjendet një person i vdekur në Vlorë

0
Një person është gjendur pa shenja jete në Vlorë. Dyshohet se shtetasi me iniciale H. K., rreth 76 vjeç të ketë humbur jetën për shkaqe...

E rëndë/ Gjendet i vdekur roja i parkingut në Durrës

0
Një 56-vjeçar është gjetur pa shenja jete në Durrës. Burime për mediat bëjnë me dije se shtetasi me iniciale F. Ç., punonte si roje parkingu...

Dyshohet se pësoi infrakt, gjendet i vdekur 22-vjeçari në plazhin e...

0
Një 22-vjeçar është gjetur i vdekur gjatë mesditës së sotme në plazhin e Durrësit. Trupi i të riut është gjetur në breg të detit...

Gjendet i vdekur në banesë një person në Sarandë, çfarë dyshohet

0
Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur në Sarandë. Dyshohet se shtetësi anglez me iniciale A.G., ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak. Njoftimi i policisë: Sot,...

Gjendet i vdekur 37-vjeçari në Fushë-Krujë, ja për dyshimet e para

0
Një 37-vjeçar është gjetur i vdekur në banesë në Fushë-Krujë. Dyshohet se shtetasi me iniciale D.S., është vetëhelmuar, ku për pasojë ka humbur jetën. Njoftimi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24