2 C
Tirana
E mërkurë, 2 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip app

Etiketim: lajme shqip app

Shoferi i vdiq nga Covid-19/ Reagon Spiropali: S’kam më as lot,...

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas vdekjes nga Covid të shoferit të saj, Gani Potka.  Spiropali shkruan në Facebook...

24 vite nga vrasja e Bujar Kaloshit/Vajza e ish-Drejtorit të Burgjeve:...

0
Në atë kohë, Kaloshi ishte Drejtor i Përgjithshëm i Burgjeve. Bujar Kaloshi, ka qenë nje nga personalitetet e rëndësishme, i cili në të njëjtën kohë...

Vera në Aqua Park, parku më i madh i lojërave të...

0
Parku më i madh i lojërave të ujit Aqua park është rihapur, duke zbatuar të gjitha protokollet e sigurisë të caktuar për përballimin e...

Këngëtarja tentoi vetëvrasjen, Lalaj: Ndalimi i muzikës na lë pa bukë,...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila e...

Rastet me Covid-19 në plazh/ Mjekët në qendrat shëndetësore verore: Pacientët...

0
Në fundjavë, plazhet e Gjirit të Lalëzit mbushen plot me pushues dhe qendra verore shëndetësore është në dispozicion të çdo shqetësimi, por këtë sezon...

I nxehti afrikan/ Gushti përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë

0
I nxehti afrikan pritet të pushtojë Evropën ditët e ardhshme duke lajmëruar kështu një muaj përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë celcius. Sipas meteorologëve, trazirat po...

Aksident i rëndë në Lezhë, turisti çek përfundon me gjithë motor...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kreshtës në qytetin e Lezhës. Drejtuesi i një motori duke udhëtuar ka humbur kontrollin dhe për...

COVID-19/ Ja sa raste të reja janë regjistruar në Krujë në...

0
Javët e fundit kanë qene më të renda me shtimin e rastve të infksionit me Koronavirus në vendin tonë. Nga 32 tampone të bërë ditën...

Të dehur dhe pa leje drejtimi, 2 në pranga në Durrës

0
Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi u kapën pa leje drejtimi dhe të dehur. Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë...

Zëvendësohet Luan Daci, gjyqtari paraprak shpresa e vetme për anëtarin e...

0
Pas pezullimit të Luan Dacit nga detyra e gjyqtarin të Kolegjit te Posaçëm të Apelimit, mbledhja e gjyqtarëve të këtij institucioni vendosi zëvendësimin e...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS