17.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Lajme shqip aksidentet e fundit

Etiketim: lajme shqip aksidentet e fundit

Spahia: Mungesa e transparencës nga qeveria kosto për qytetarët, kanë humbur...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia shkruan se humbja e besimit është kosto për qytetaret edhe në kohë Covid-i. Sipas tij,...

I nxehti afrikan/ Gushti përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë

0
I nxehti afrikan pritet të pushtojë Evropën ditët e ardhshme duke lajmëruar kështu një muaj përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë celcius. Sipas meteorologëve, trazirat po...

Dasmat, live edhe në facebook / Shqiptarët nuk heqin dorë dhe...

0
Në këtë klimë pandemie, dasmat ndalohen, në bazë të një Akti Normativ. Por kjo nuk i ka penguar disa administratorë lokalesh. Policia e Durrësit ka...

Debati për listat e hapura, Gjiknuri dhe Bardhi replikojnë në rrjetet...

0
Edhe kjo e diel pushimi nuk i ka lënë pa u përplasur me deklarata mazhorancën dhe opozitën sa i takon hapjes së listave. Damian...

Bardhi: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës, provë që Rama vazhdon koalicionin...

0
Partia Demokratike nuk heq dorë nga ideja se koalicionet parazgjedhore duhet të jenë ashtu sikur janë aktualisht . Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi,...

Mesila Doda: Shërim të shpejtë Vilma! Vendi yt nuk duhet të...

0
Mesila Doda është e para politikane nga radhët e opozitës që reagon ashpër pas letrës së publikuar nga biznesmenia Vilma Nushi. E shtruar në një...

Gërryente shtratin e lumit Shkumbin, procedohet penalisht shtetasi që kishte në...

0
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Lushnjë, gjatë orëve të vona të natës, në fshatin Thanasaj, kanë konstatuar 2 mjete të rënda duke nxjerrë në...

Shkrumbohet lokali në mesnatë në mes të Tiranës, një tjetër digjet...

0
2 lokale janë djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme në Tiranë. Njëri nga lokalet është djegur plotësisht, ndërsa tjetri pjesërisht...

Kurbini si ‘gërmadhë’, prishen pallatet e dëmtuara nga tërmeti por nuk...

0
Në Bashkinë e Kurbinit vijon puna për shembjen e objekteve të dëmtuara nga tërmeti i 26-nëntorit të vitit 2019. Gjatë kësaj jave fadromat e...

Covid-19, Shehu: Rama të zgjohet dhe të kërkojë mbështetje ndërkombëtare

0
Ish-Ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me situatën në të cilën po kalon vendi ynë për shkak të Covid-19. Përmes një postimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS