Ballina Etiketimet Aksident ne gramsh sot

Etiketim: aksident ne gramsh sot

Aksidenti në Gramsh, dalin pamjet e para kur nxirret trupi i...

0
Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Shushicë të #Gramshit. Mësohet se një #automjet ka rënë rreth 40 metra thellësi në liqenin e...

‘Një i vdekur dhe 4 të plagosur’, dalin emrat e të...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Poroçan të Gramshit, në vendin e quajtur 'Toskollare'. Shoferi i mjetit tip mikrobus ka...

Aksident në Gramsh/ 1 i vdekur dhe tre të plagosur. Dy...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Gramsh ku nga informacionet e para bëhet me dije se një person ka ndërruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24