Aksidenti në Gramsh, dalin pamjet e para kur nxirret trupi i pajetë nga liqeni, #gramsh

0
91
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Shushicë të #Gramshit.
Mësohet se një #automjet ka rënë rreth 40 metra thellësi në liqenin e Banjës. Sakaq, dyshohet se në automjet ndodhen disa persona, ndërkohë që është konfirmuar një viktimë.
Korrespondentja e #TopChannel bën me dijeni se trupi i pajetë është nxjerrë lart nga uji.
Nuk dihen ende detaje më të hollësishme, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.
#gramsh

Lexo edhe:  500 mijë eurot/ Lihet në burg shoferi kamionit. E shoqja pas makinës së policisë: Të kam jetë o zemër….

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu