14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme nga bota

Etiketim: lajme nga bota

Aksidenti në Gramsh, dalin pamjet e para kur nxirret trupi i...

0
Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Shushicë të #Gramshit. Mësohet se një #automjet ka rënë rreth 40 metra thellësi në liqenin e...

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...

Tragjike në Korçë/ Mbytet një fëmijë 8 vjec në parkun japonez

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në #Korçë pak më parë ku një fëmijë i seksit mashkull, rreth 8 vjeç është mbytur në ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS