Tragjike në Korçë/ Mbytet një fëmijë 8 vjec në parkun japonez

0
11
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në #Korçë pak më parë ku një fëmijë i seksit mashkull, rreth 8 vjeç është mbytur në parkun japonez.
#Fëmija është mbytur në liqenin artificial të parkut.
Akoma nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja apo me kë ka qenë i shoqëruar.
Korçë/Informacion paraprak
Më datë 14.05.2020, rreth orës 16:05, në lagjen nr.3, në një rezervuar tek “Parku Japonez”, dyshohet të jetë mbytur një fëmijë rreth 8 vjeç (i seksit mashkull) ende i paidentifikuar.
Shërbimet e zjarrfikses dhe policisë bënë të mundur nxjerrjen nga uji të trupit të pajetë.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës, si edhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

#lajmeshqip

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu