fbpx
18 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmet sot

Etiketim: lajmet sot

Aksidenti në Gramsh, dalin pamjet e para kur nxirret trupi i...

0
Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Shushicë të #Gramshit. Mësohet se një #automjet ka rënë rreth 40 metra thellësi në liqenin e...

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...

Tragjike në Korçë/ Mbytet një fëmijë 8 vjec në parkun japonez

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në #Korçë pak më parë ku një fëmijë i seksit mashkull, rreth 8 vjeç është mbytur në ...