Të shtënat me armë në Radhimë/ Autori qëlloi në drejt vëllait të tij për çështje… (Emrat)

0
134
Gjigandi

Të shtëna me armë janë shënuar mesditën e kësaj të hëne në plazhin e Radhimës, ku për pasojë mbeti i plagosur një person.

Burime për median bëjnë me dije se autori ka qëlluar drejt vëllait të tij, ndërsa arsyeja e konfliktit ka qenë për administrimin e plazhit. Në konflikt janë përfshirë Beniamin Kondi dhe Edison Kondi.

Ndërkohë pushuesit të cilët ndodheshin në zonë, janë larguar të frikësuar nga plazhi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu