4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Me arme

Etiketim: me arme

Emri/ Qëlloi me armë zjarri mjetin në lëvizje, arrestohet 39-vjeçari në...

0
Ermal Matishi ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit ditën e sotme, pasi në qershor të vitit të kaluar qëlloi me armë zjarri...

Vrau me armë gjahu kalin, hetohet në gjendje të lirë 24...

0
Një 24 vjeçar i identifikuar si Orest Mezini është vënë nën hetim nga policia e Kolonjës, pasi ka vrarë me armë gjahu një kalë...

Vrau gruan dhe vëllanë, arrestohet autori

0
  Autori i krimit të dyfishtë në Gramsh është arrestuar nga policia. Xhavit Sinani 75-vjeç vrau gruan Zeqine Sinani dhe vëllanë e tij, Shaqir Sinani. Pas...

Sulme e njëpasnjëshme me armë zjarri/ Kalifornia nuk gjen qetësi

0
Shtatë persona u vranë në dy sulme me armë, që besohet se janë të lidhura njëra me tjetrën, në një komunitet në brigjet jugore...

Tiranë/ Qarkullonte me armë, arrestohet 26-vjeçari

0
Një 26 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës ditën e sotme. Silger Dimo lëvizte me armë zjarri mes kryeqytetit në momentin e arrestimit. Në cilësinë...

Dhjetë të vrarë pas të shtënave me armë në Los Angeles

0
Policia në Kaliforni iu është përgjigjur të shtënave që kanë lënë 10 të vrarë, sipas raportimeve të mediave amerikane. Dhjetë persona janë vrarë në të...

Të shtëna me armë zjarri gjatë videoklipit të reperit të njohur,...

0
Të paktën 10 persona u plagosën nga të shtënat në Miami gjatë xhirimeve të një videoklipi nga reperi i njohur French Montana. Siç raporton ‘7News’,...

Emri/ Plagoset me armë zjarri 40-vjeçari në Durrës, shpallet në kërkim...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një 40-vjeçar është plagosur me armë zjarri. Uniformat blu raportojnë se Danjel Bushi dyshohet se është...

Emri/ Qëlloi me armë drejt automjeteve, kapet 39-vjeçari

0
Një 39-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka qëlluar me armë drejt disa automjeteve. Shtetasit Fatmir Musteqja i është sekuestruar një armë zjarri pistoletë dhe...

Të shtëna me armë në Klos, vritet një person, plagosen disa...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Klosit ku ka mbetur i vrarë një person. Burime paraprake bëjnë me dije se nga të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS