Vrau gruan dhe vëllanë, arrestohet autori

0
Gjigandi

 

Autori i krimit të dyfishtë në Gramsh është arrestuar nga policia.

Xhavit Sinani 75-vjeç vrau gruan Zeqine Sinani dhe vëllanë e tij, Shaqir Sinani. Pas krimit të rëndë, autori ka marrë në telefon fëmijët ku më pas u ka dhënë lajmin tragjik.

Bashkëshorten mësohet se e ka vrarë në shtëpi, ndërsa vëllanë tek banesa e tij jashtë, pasi jetonin pranë njëri-tjetrit, rreth 1 km distancë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes tragjike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu