10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Gruan

Etiketim: gruan

E la për një tjetër, burri vret gruan shtatzënë, shpëton mrekullisht...

0
Është dënuar me burg një 51 vjeçar i cili qëlloi për vdekje ish-bashkëshorten, ndërsa ajo ishte në muajin e 8-të të shtatzënisë. Ramanodge Unmathallegadoo, nuk...

Burri ekzekuton gruan dhe të dashurin e saj, më pas vret...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja ka ndodhur në një parking në Walmart, në Oklahoma ku një...

E do gruan të virgjër…? Klajdi Haruni habit me përgjigjen e...

0
Klajdi Haruni është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan momentetet më...

Tragjedi në një familje, burri vrau gruan dhe fëmijët pastaj veten

0
Një burrë qëlloi për vdekje gruan dhe tre fëmijët e tyre, më pas qëlloi veten, në Kaliforni. Departamenti i Policisë San Diego tha se...

Ermali publikon foto me gruan e tij

0
Ermal Fejzullahu po bëhet gati që javën e ardhshme të ketë një turne në Amerikë. Shqiptarët që jetojnë në “tokën e premtuar” pritet që të...

Çdo mashkull e kupton shumë vonë që ka humbur gruan që...

0
Dashuri. Mbështetje. Komfort. Shqetësim. Kuptim… Ajo grua ju dha gjithçka pa ju kërkuar asgjë në këmbim. Ajo besonte me ngulm se dashuria duhet të...

Erdogan thotë se Turqia e ka arrestuar gruan e Al-Baghdadit

0
Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, tha se autoritetet turke e kanë zënë një bashkëshorte të ish-liderit të ISIS-it, Abu Bakr al-Baghdadi, më shumë se...

Gruan e Rashicës nuk e ndal as shiu, pozon para veturës...

0
Milot Rashica, ylli, po e bën krenar të gjithë vendin me paraqitjet e tij në ndeshjet e Kosovës. Sa i përket jetës private, Miloti është...

Burri e zë gruan duke e tradhtuar me tjetrin, e xhiron...

0
Një burrë e ka zënë gruan e tij duke e tradhtuar me një burrë tjetër, derisa kishin bërë seks në ulësen e pasme të...

E humbi gruan dhe vajzën në një aksident me veturë: Lexoni...

0
Joe Biden, mik i madh i shqiptarëve është politikan amerikan, pjesëtar i partisë demokratike. Ai ka shpallur zyrtarisht kandidaturën për President të Shteteve të...