23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Arrestohet

Etiketim: arrestohet

U kap me 6 emigrantë në makinë, arrestohet i riu në...

0
Një 21-vjeçar është arrestuar në Korçë, pasi transportonte emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale E.V., akuzohet për veprën penale “Ndihma për kalim të paligjshëm të...

Emri/ I gjendet drogë me vlerë 300 mijë euro, arrestohet biznesmeni...

0
Një shqipëtar ka rënë në pranga në Itali, ndërkohë që është sekuestruar një sasi droge. 700 gramë kokainë dhe 300 mijë euro të sekuestruara. Ky...

Kishte montuar mina me telekomandë, arrestohet një person në Korçë

0
Policia e Korçës ka finalizuar operacionin e koduar “Remote”, duke parandaluar një tjetër rast të shitjes së trafikimit të minave. Si rrjedhojë është arrestuar 1...

Transportoi me makinë dy persona me pasaporta false, arrestohet 1 person;...

0
Policia e Durrësit ka vënë në pranga 3 persona. Burime për median bëjnë me dije se shtetasi me inicialet A. H., 63-vjeç, po transportonte me...

Mashtrime në Call Center/ Arrestohet 28-vjeçari në Tiranë, procedohen penalisht 5...

0
Një person është arrestuar dhe pesë të tjerë janë proceduar penalisht në Tiranë, pasi kryenin mashtrime në Call Center. Në pranga ka rënë administratori, shtetasi...

Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet 31-vjeçari në Vlorë

0
Një 31-vjeçar është arrestuar në Vlorë, pasi ka ngacmuar seksualisht një grua. Mësohet se shtetasi me iniciale M. H., 31 vjeç, banues në Tiranë, ka...

Greqi/ Sekuestrohen 70 pako me marijuhanë, arrestohet shqiptari

0
Një tjetër sasi droge është kapur në kufirin greko-shqiptar, pranë Igumenicës. Mediat greke bëjnë me dije se uniformat blu kanë sekuestruar 70 pako, me peshë...

I kishin paketuar “si sardele” në bagazh, arrestohet 23-vjeçari në Pogradec...

0
Një 23-vjeçar është arrestuar në Pogradec, pasi u kap me emigrantë të paligjshëm në automjet. Shtetasi me iniciale J.C., akuzohet për veprat penale “Ndihma për...

Aksidenti i rëndë te “Bishti i Zhurit’/ Arrestohet shoferi i kamionit

0
Shoferi i kamionit i cili aksidentoi për vdekje 27-vjeçarin Festim Meçe është arrestuar. Shtetasi me iniciale I. M., 49 vjeç akuzohet për veprën penale “Shkelja...

Tentoi t’i largohej policisë dhe bëri aksident, arrestohet 28-vjeçari nga Fushë-Kruja

0
Një 28-vjeçar është aksidentuar dhe ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi tentoi t’i largohej këtyre të fundit. Forcat blu kanë bërë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS