fbpx
18 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajmet

Etiketim: Lajmet

Tronditëse 26-vjeçari vret të dashurën dhe me trupin e saj të...

0
Një 26-vjeçar në #Rusi, ka vrarë të dashurën e tij 24-vjeçare, por nuk është mjaftuar me kaq, e vendosi në një karrocë dore dhe...

Vrau vajzën dhe dhëndrin/ Habit Osman Shaptafaj: Jam i pafajshëm, kam…

0
Osman Shaptafaj, i cili akuzohet se vrau vajzën bashkë me burrin e saj në Melburn të Australisë, e ka deklaruar veten të pafajshme për...

Tragjike në Korçë/ Mbytet një fëmijë 8 vjec në parkun japonez

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në #Korçë pak më parë ku një fëmijë i seksit mashkull, rreth 8 vjeç është mbytur në ...

Greqia shtyn deri në 15 qershor mbylljen e kufijve me Shqipërinë...

0
Qeveria #greke ka shtyrë deri në 15 qershor mbylljen e kufijve me #Shqipërinë. Njoftimi i është dërguar të gjitha pikave kufitare me Shqipërinë. Deri në...

Një udhëzues për të dalluar lajmet e rreme dhe për të...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Si në median...

Facebook dhe Google ‘luftojnë’ lajmet e rreme për COVID-19

0
Facebook dhe Google kanë njoftuar për veprimet e tyre. Facebook dhe Google kanë ndërmarrë hapa për të kundërshtuar dezinformimin në lidhje me COVID-19 në platformat...

Lajmet të mira për futbollistët shqiptarë

0
Futbolli në Zvicër pritet të rinis së shpejti kështu ka bërë të ditur autoritet e vendit. Zvicra mund të bëhet vendi i dytë pas Çekisë...