fbpx
19 C
Tirana
Sunday, May 31, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Abc 24 albania

Etiketim: abc 24 albania

Horoskopi Ditor E Diele, 31 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Shtune, 30 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

A do përmbyllet Reforma Zgjedhore brenda 31 majit? Pas Yuri Kim,...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian në vendin tonë Luigi Soreca ka kërkuar që të vazhdojë përparimi me reformën zgjedhore. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan...

Horoskopi Ditor E Shtune, 30 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Shtune, 30 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Pëplasen dy makina në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital 27-vjeçari

0
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Aksidenti, sipas informacioneve zyrtare ndodhi rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, ku është përplasur...

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin...

0
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në ballkonin e qeverisë për të përshëndetur protestuesit në shesh të Prishtinës. Kur Kurti doli që...

Horoskopi Ditor E Premte, 29 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Premte, 29 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Vetitë kuruese të çajit me bishtat e qershive, sëmundjet që sheron

0
#qershia, fruti i qershorit dhe i verës e pasur me shumë vlera ushqyese duke nisur që nga bishtat e deri te lëkura. Ky frut...

Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të...

0
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria...

Dhitë e egra shpëtojnë qendrën shëndetësore nga falimentimi, #kuriozitete

0
E kujt mund t’ia merrte mendja se një tufë dhish mund të shpëtonte një qendër shëndetësore nga falimentimi. Pikërisht kjo ka ndodhur në qytetin e...

Horoskopi Ditor E Enjte, 28 Maj 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Enjte, 28 Maj 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...