13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gramshi

Etiketim: Gramshi

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00, gjobiten me nga 1 milionë...

0
Dy bar- restorante dhe një lokal në Vlorë e Sarandë janë gjobitur pasi nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00. Uniformat blu njoftojnë se gjobat...

Video duke trokitur gotat me miqtë, Pipero sqaron të vërtetën: I...

0
Video duke trokitur gotat me miqtë, Pipero sqaron të vërtetën: I kam besuar jetën… Mjeku Pëllumb Pipero ka reaguar pas videos së tij që...

Berisha publikon videon: Qytetari tenton t’i vërë flakën vetes me benzinë...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të regjistruar sipas tij në Vorë, ku një qytetar te nton t’i vërë f lakën vetes me benzinë...

Nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00, gjobiten 4 lokale nate në...

0
Katër lokale janë gjobitur me nga një milion lekë në Tiranë, pasi nuk respektuan aktin normativ për të ndaluar muzikën pas orës 20:00. “Policia...

Dyshohet se bashkë me të dërguarin e “Ndragheta”-s bleu 20 kg...

0
Zbardhen detaje të reja nga dosja e Ardian Çekinit në Elbasan, i cili u arrestua gjatë operacionit ndërkombëtar të kokainës i zhvilluar mes Shqipërisë,...

Tre raste pozitive me COVID-19 në Berat, dy infermiere dhe një...

0
Sot në qarkun e Beratit janë konfirmuar nga autoritet shëndetësore tre persona pozitiv me koronavirus. Burime bëjnë me dije se personat e prekur janë...

Vettingu pezullon nga detyra dhe rikthen me detyrim në shkollë gjyqtaren...

0
TIRANE-Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka pezulluar nga detyra gjyqtaren e apelit të Durrësit, Anita Mici. Pas seancës dëgjimore, Mici sot është njohur me...

Turqia dërgon anijet në Mesdhe, alarmohet Greqia

0
Turqia njoftoi dërgimin e anijeve për të kërkuar naftë dhe gaz në zonën e diskutueshme të Mesdheut lindor, veprim ky që rrit tensionet me...

‘Ngeci’ në rrjetën e Vettingut, KPK shkarkon gjyqtarin e Apelit Shkodër,...

0
Shkarkohet gjyqtari i Gjykatës së Apelit Shkodër, Selim Kryeziu. Vendimi është dhënë sot nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Kryeziu e ka nisur karrierën...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS