Dy orë shi/ Përmbytet qyteti i Gramshit, rreshjet “mbërrthejnë” komisariatin

0
11
Gjigandi

Rreshjet e shiut kanë përmbytur qytetin e Gramshit.

Burime për mediat bëjnë me dije se rreshjet kanë bllokuar kanalizimet e ujërave të zeza, të cilat janë bashkuar me ujin e shiut dhe kanë bllokuar rrugën në hyrje të qytetit.

Sakaq, është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve që situata të merrej nën kontroll situata pasi ujërat e rrëmbyeshëm kanë paralizuar ambientet e brendshme te komisariatit te policisë se Gramshit.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu