Ballina Etiketimet Aksidentet me te frikshme ne bote

Etiketim: aksidentet me te frikshme ne bote

‘Një i vdekur dhe 4 të plagosur’, dalin emrat e të...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Poroçan të Gramshit, në vendin e quajtur 'Toskollare'. Shoferi i mjetit tip mikrobus ka...

Aksident në Gramsh/ 1 i vdekur dhe tre të plagosur. Dy...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Gramsh ku nga informacionet e para bëhet me dije se një person ka ndërruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24