Ballina Etiketimet Lajme shqip borozani

Etiketim: lajme shqip borozani

Hasa: Nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për të hapur...

0
Për ish-deputetin e PD-së Endri Hasa nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për listat e hapura. Në një intervistë për Ora News, ia tha...

I nxehti afrikan/ Gushti përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë

0
I nxehti afrikan pritet të pushtojë Evropën ditët e ardhshme duke lajmëruar kështu një muaj përvëlues, me temperatura mbi 40 gradë celcius. Sipas meteorologëve, trazirat po...

Kalaja së Porto Palermos e lënë në harresë, këtë viti i...

0
Me qindra mijëra turistë nga e gjithë bota i drejtohen Kalasë së Porto Palermos çdo vit, për të njohur historinë e Pashait të Janinës. Kalaja...

Aksident i rëndë në Lezhë, turisti çek përfundon me gjithë motor...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kreshtës në qytetin e Lezhës. Drejtuesi i një motori duke udhëtuar ka humbur kontrollin dhe për...

Tragjedi në familje/ Gruaja humb jetën nga Covid, i shoq vdes...

0
Numri i të prekurve dhe i viktimave nga Covid-19 po rritet frikshëm në Shqipëri. Ditën e djeshme u shënuan 6 vdekur nga koronavirusi, shifra...

Covid-19, apeli i Manastirliut për të rinjtë: Tregoni kujdes të parët...

0
Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste në rritje të Covid-19, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të...

Basha: Paaftësia e Ramës vrastare për biznesin e vogël, mijëra familjarë...

0
Për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, biznesin e vogël po e vret paaftësia e qeverisë Rama. Përmes një postimi në Facebook, Basha shkruan se...

Covid-19, Shehu: Rama të zgjohet dhe të kërkojë mbështetje ndërkombëtare

0
Ish-Ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me situatën në të cilën po kalon vendi ynë për shkak të Covid-19. Përmes një postimi...

Lajm i mirë për shqiptarët/ Greqia shtyn deri më 31 dhjetor...

0
Qeveria greke ka shtyrë deri në 31 dhjetor të këtij viti, lejen e posaçme për punonjësit sezonal. Sipas burimeve të Top Channel, është dërguar qarkorja...

Pushime pa ‘jetë nate’: Boshatisen lokalet në Sarandë

0
Vendimi i ndalimit të muzikës dhe festave si masë kundër përhapjes së koronavirusit, bën që pas orës 20:00 e gjithë vija bregdetare të heshtë. Biznesi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24