4.5 C
Tirana
E martë, 31 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Lajme shqip online

Etiketim: lajme shqip online

Hasa: Nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për të hapur...

0
Për ish-deputetin e PD-së Endri Hasa nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për listat e hapura. Në një intervistë për Ora News, ia tha...

Spahia: Mungesa e transparencës nga qeveria kosto për qytetarët, kanë humbur...

0
Përmes një postimi në Facebook, ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia shkruan se humbja e besimit është kosto për qytetaret edhe në kohë Covid-i. Sipas tij,...

Bardhi: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës, provë që Rama vazhdon koalicionin...

0
Partia Demokratike nuk heq dorë nga ideja se koalicionet parazgjedhore duhet të jenë ashtu sikur janë aktualisht . Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi,...

Kurbini si ‘gërmadhë’, prishen pallatet e dëmtuara nga tërmeti por nuk...

0
Në Bashkinë e Kurbinit vijon puna për shembjen e objekteve të dëmtuara nga tërmeti i 26-nëntorit të vitit 2019. Gjatë kësaj jave fadromat e...

Të dehur dhe pa leje drejtimi, 2 në pranga në Durrës

0
Dy shtetas janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi u kapën pa leje drejtimi dhe të dehur. Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë...

Vilma Nushi e infektuar me Covid, letër nga spitali: Nuk do...

0
Covid 19 nuk bën dallim se kë prek, liderë apo njerëz të thjeshtë, të pasur apo të varfër. Biznesmenia e njohur Vilma Nushi këtë...

U infektua me Covid-19, kjo është gjendja aktuale e ish-deputetit

0
Kohë më parë ish-deputeti socialist, Fatmir Toçi, njoftoi se doli pozitiv me Covid-19. Por tani, ai vetë përmes një postimi në Facebook njofton se po e...

“Ruhu se të ka mbaru besa!” Nikolin Zefit i vjen mesazhi...

0
Nikolin Zefi jeton me peshën e dy lloj ligjeve, jo vetëm ligjet e shkruara që rëndojnë mbi të gjithë, por edhe një lloj ligji...

Listat e hapura, sebepi për të ndaluar koalicionet, Mërtiri: Rama kërkon...

0
Listat e hapura, sebepi për të ndaluar koalicionet, Mërtiri: Rama kërkon të marrë 10 deputetë qyl në tavolinë  25/07/2020 - 20:00 Hapja e listave ka rritur...

Ekspertët e zgjedhjeve: Kushtetuta po ndryshon për interesa partiake

0
kspertët dhe vëzhguesit e zgjedhjeve në vend janë kundër ndryshimeve të njëanshme të Kushtetutës, në të cilat Partia Socialiste këmbëngul. Përfaqësuesja e Koalicionit të Vëzhguesve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS