Ballina Etiketimet Gjendje

Etiketim: gjendje

Emri/ Dhunohet barbarisht mjeku në Gramsh, përfundon në gjendje kome

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh ku është dhunuar një mjek. Uniformat blu raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:00...

Pesë gjendje të rralla mendore, për të cilat mund të mos...

0
Ndërsa disa çrregullime mendore janë relativisht të njohura, si ankthi, depresioni, PTSD, çrregullimi bipolar dhe skizofrenia, ka disa gjendje të tjera mendore që prekin...

Plagosje me thika në Pogradec, në gjendje të rëndë një 24-vjeçar

0
Një 20-vjeçar është arrestuar në Pogradec, pasi ka plagosur me thikë një person. Shtetasi me iniciale B.V., për motive të dobëta ka goditur me thikë...

Aksidenti tek Megatek, Laze: Dy fëmijët vijojnë të jenë në gjendje...

0
Të enjten e 7 korrikut rreth orës 17:00, në ambientet e magazinimit në qendrën tregtare Megatek, ndodhi një aksident, ku dy minorenët Emanuel Alla...

E lajmëroi vetë ambulancën por nuk është në gjendje të dëshmojë,...

0
Mbrëmjen e djeshme a mbetur i plagosur Velipojë 48-vjeçari, Pjerin Brushtulli. Burime për median bëjnë me dije se ka qenë vetë ai i cili ka...

Plagosje e rëndë me dashje dhe në timon në gjendje të...

0
Drejtoria Vendore e Policisë Fier ka njoftuar vënien në pranga të tre shtetasve për vepra penale të ndryshme.Dy prej tyre janë arrestuar për shkak...

Aspak në gjendje të mirë shëndetësore/ Rajmonda Bulku nderon ish-presidentin Nishani,...

0
Aktorja e njohur shqiptare, Rajmonda Bulku ka marrë pjesë në ceremoninë e homazheve për ish-presidentin Bujar Nishani. Siç duket edhe në video, Bulku është përlotur...

Efektivi i FNSH-së plagosi në gjendje të dehur 55-vjeçarin në Tiranë

0
Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Mësohet se...

Polici plagos kolegun/ I dëmtuari në gjendje të rëndë! Si nisi...

0
Një punonjës policie ka plagosur me armë zjarri kolegun e tij, pas një konflikti të ndodhur në sallën er mbledhjeve.Punonjësi i dëmtuar është dërguar...
Kendall Jenner bëhet objekt talljeje pasi nuk ishte në gjendje të priste një trangull në episodin…

Kendall Jenner bëhet objekt talljeje pasi nuk ishte në gjendje të...

0
Klani Kardashian/Jenner duket se i ka të gjitha, por mund të ketë një gjë që iu mungon: aftësitë bazë të gatimit. Kendall Jenner është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24