13 C
Tirana
E martë, 1 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip apk

Etiketim: lajme shqip apk

Kume: Me sistemin që kemi kërkohet garimi me koalicione, s’duhet të...

0
I ftuar në RTV Ora, eksperti i çështjeve zgjedhore, Kristaq Kume tha se nuk sheh lidhje direkte mes koalicioneve parazgjedhore dhe listave të hapura. Kume...

Vera në Aqua Park, parku më i madh i lojërave të...

0
Parku më i madh i lojërave të ujit Aqua park është rihapur, duke zbatuar të gjitha protokollet e sigurisë të caktuar për përballimin e...

Hasa: Nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për të hapur...

0
Për ish-deputetin e PD-së Endri Hasa nuk ka nevojë që të ndryshohet kushtetuta për listat e hapura. Në një intervistë për Ora News, ia tha...

Rastet me Covid-19 në plazh/ Mjekët në qendrat shëndetësore verore: Pacientët...

0
Në fundjavë, plazhet e Gjirit të Lalëzit mbushen plot me pushues dhe qendra verore shëndetësore është në dispozicion të çdo shqetësimi, por këtë sezon...

​Universiteti i Harvardit: Për 5 vjet ekonomia shqiptare bëri kthesë të...

0
Për pesë vjet ekonomia shqiptare bëri kthesën e jashtëzakonshme dhe nuk e teprojmë nëse e quajmë atë një mrekulli shqiptare, është ky konkluzioni i...

Kalaja së Porto Palermos e lënë në harresë, këtë viti i...

0
Me qindra mijëra turistë nga e gjithë bota i drejtohen Kalasë së Porto Palermos çdo vit, për të njohur historinë e Pashait të Janinës. Kalaja...

Lezhë/ Mbytet një 12-vjeçar në plazhin e Tales

0
Një 12-vjeçar është mbytur në plazhin e Tales në Lezhë. Mësohet se 12-vjeçari ishte banues në fshatin Borizanë, Fushë Krujë. Ndërkohë në zonë ka shkuar...

Aksident i rëndë në Lezhë, turisti çek përfundon me gjithë motor...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kreshtës në qytetin e Lezhës. Drejtuesi i një motori duke udhëtuar ka humbur kontrollin dhe për...

Katër të vdekur dhe 126 raste të reja me COVID-19 në...

0
Ministria e Shëndetësisë raportoi të dielën 4 viktima, 126 raste dhe 45 të shëruar nga COVID-19 duke e rënduar më tej bilancin e pandemisë...

Përkeqësohet situata në Shqipëri, 126 raste të reja dhe 4 vdekje...

0
Dita e sotme ka shënuar rritje të rasteve me Covid-19 në Shqipëri. Katër persona të tjerë nuk kanë mundur që t’i mbijetojnë COVID-19 gjatë 24...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS