Ushtrime për pjesën e sipërme të trupit në 1 minutë video

0
82
Gjigandi

Përshëndetje mirë se erdhët sërish në LOYALTHY me një tjetër video. Kësaj rradhe jemi zhvendosur në palestër dhe nuk kemi fare fjalë, vetëm punë. Në një minutë video do ju ilustroj rutinën time të upper body gjatë kësaj jave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu