14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pjesën

Etiketim: pjesën

Balluku inspekton punimet në pjesën verilindore të Unazës së Madhe: Kemi...

0
Në pjesën verilindore të Unazës së Madhe të Tiranës, ashtu si edhe në segmentet e tjera të kësaj vepre, po vijon puna me intensitet...

BE dhuron pjesën e katërt të ndihmës për Shqipërinë në luftën...

0
Ministria e Shëndetësisë është duke u përgatitur për hapjen e dy spitaleve të tjera COVID dhe për çdo skenar, sipas strategjisë për përballimin e...

Natalia, krejt e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit

0
Natalia e mahniti rrjetin. Bukuroshja e Instagramit ka hedhur një fotografi në këtë rrjet social ku shihet se në pjesën e sipërme nuk ka veshur...

FOTO/ Mbeti e paralizuar dhe me pjesën më të madhe të...

0
Një grua, e cila ishte e paralizuar dhe me djegie të shumta në pjesët e trupit, ka vdekur 11 vite pas tragjedisë që kishte...

Momenti kur Pamela heq të gjitha në pjesën e sipërme, provokon...

0
Pamela Anderson ka pozuar pa sytjena. Pamela Anderson vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, ndër to poza provokuese...

​VW paguan pjesën më të madhe të dëmeve në skandalin ‘Dieselgate’

0
Gjigandi gjerman i automjeteve Volkswagen njoftoi sot se po i afrohet fundit të pagesës së kompensimit ndaj pronarëve të makinave në Gjermani, në të...

Spektakël madrilen, Reali triumfon ndaj Valencias me tre super gola në...

0
Real Madridi ka marrë një fitore të lehtë ndaj Valencias me rezultat 3-0. Los Blancos kanë shkëlqyer përballë ‘Lakuriqëve’, duke i dominuar gjatë gjithë ndeshjes,...

BE jep pjesën e tretë të ndihmës për luftimin e Covid-19,...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca, ka dorëzuar ditën e sotme (18 qershor) pjesën e tretë të ndihmës së BE-së për Shqipërinë, në kuadër...

Kur dhembja në pjesën e poshtme të shpinës mund të jetë...

0
Në dukje të parë dhembja e zakonshme e shpinës do të mund të paralajmërojë që diçka po ndodh brenda organizmit tuaj Në këtë mënyrë organet...

“Drafti final, gati të hënën”/ Gjiknuri: Ramë dakord për pjesën më...

0
Teksa ka përfunduar takimi i Këshillit Politik, përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, tha në një deklaratë për mediat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS