Gjigandi
Ballina Shendetesia Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

0
9

Në muajin e Shenjtë të Ramazanit ne ju sjellim një ide se si të përgatiteni në shtëpi një recetë të sallatës së shpejtë dhe të shijshme.

Receta: 2 karota ,1 kastravec, 5 lug gjelle ajkë e tharët, 3 lugë gjelle gjizë, kripë

VIDEO:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu