6 C
Tirana
E martë, 1 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet

Etiketim: së

COVID-i i merr jetën pedagoges së Universitetit të Tiranës

0
Pedagogia e Universitetit të Tiranës, Kozeta Noti nuk mundi dot të mbijetonte pas luftës me COVID-19. Për më shumë se 20 vite, ajo ishte pjesë...

Aksident i rëndë në Pukë/ Humb jetën drejtori i inspektoriatit të...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Iballë – Berishë, në Pukë. Një automjet ka dalë jashtë rruge dhe si pasojë mbetën të...

Festë në kohë virusi/ Mediat greke jehonë shkeljes së rregullave anti...

0
Mediat greke i kanë bërë jehonë shkeljes së rregullave anticovid nga ana e Presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI, Monika Kryemadhi gjatë festës...

Qytetari denoncon vdekjes e së ëmës: I kërkoj prokurorisë të fillojë...

0
Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi i ftuar mbrëmjen e sotme në Open ka publikuar denoncimin e qytetarit nga Shijaku, të cilit i ka...

Kryetarja e Shoqatës së Mjekëve në Gjermani: Jo të gjithë vdesin...

0
Kryetarja e Shoqatës së Mjekëve Shqiptarë në Gjermani, Marsela Ceno e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka treguar një rezultatnë shqip...

Mandati i dytë në krye të LSI/ Kryemadhi merr 42 807...

0
Monika Kryemadhi do të jetë kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim edhe për 4 vitetet e ardhshme. Komisioni Zgjedhor i kësaj partie ka deklaruar...

Me dhunuesin jo më nën një çati/ Historia e gruas së...

0
“Unë kam 20 vite martesë. Bashkëshorti filloi të më dhunonte pas 3 viteve martesë kur mbeta shtatzënë, ai nuk e pranonte shtatëzaninë e filloi...

Bien akuzat ndaj VV/ Prokuroria e Tiranës pushon hetimet për protestën...

0
Prokuroria e Tiranës pushoi akuzat ndaj kreut të Vetëvendosjes në Shqipëri Bojken Abazi dhe 5 anëtarëve të tjerë të kësaj lëvizjeje të hetuar përgjatë...

“Mik i miqësisë së qeshur!”/ Mevlan Shanaj mesazh pas ndarjes nga...

0
Regjisori Mevlan Shanaj reagon pas ndarjes nga jeta të regjisorit të njohur Muharrem Fejzo i infektuar nga koronavirusi dhe i shtruar në spital prej...

Presidenti Meta vlerëson Komunën e Dibrës së Madhe me “Kalorës i...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti akademinë solemne kushtuar 111-vjetorit të “Kongresit të Dibrës”, të mbajtur në Venec të Dibrës së...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS