1 C
Tirana
Wednesday, January 22, 2020
Ballina Etiketimet

Etiketim: së

Këto foto të Zonjës së Parë nuk duhet të ju ikin,...

0
Zonja e Parë, Lumnije Thaçi është parë çdoherë e veshur me shumë stilë, pavarësisht ngjarjes se ku ajo merr pjesë. Zonja e Presidentit Hashim...

Ju mund të blini ilaçin e zemrës së thyer në farmaci

0
Pilulat që përdoren më shpesh për problemet e tensionit të lartë janë efektive në shtypjen e kujtimeve të pakëndshme. Propranololi, i cili është një pjesë...

Rritja e një qeni së bashku i bën çiftet më të...

0
Të gjithë e dimë se qentë sjellin gëzim në jetët tona, por hulumtimet e reja thonë se ata mund të bëjnë mrekulli edhe për...

Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Marios

0
Një deklaratë e bërë të mërkurën nga grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, gjatë pranimit të çmimit “American Influencer Awards” ka emocionuar mbarë opinionin. Ai...

Sindroma e vdekjes së papritur e fëmijës: Ankthi i çdo nëne...

0
Ferr i vërtetë për prindërit paraqet sindroma e vdekjes së papritur të fëmijës dhe paraqet dukurinë e tmerrshme për atë që shfaqet krejt rastësisht....

Para marrjes së çmimit ‘American Influencer’ dhe porosis për shqiptarët, Mario...

0
Grimeri shqiptar me famë botërore, por i njohur më së miri si grimeri i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviq së fundi është nderuar me çmimin...

Dafina Zeqiri nuk ndalet, së shpejti në bashkëpunim me një reper...

0
Dafina Zeqiri po punon fort për të arritur më shumë suksese në karrierën e saj, duke shtuar bashkëpunimet edhe në arenën ndërkombëtare. Pak muaj më...

Izraelët festojnë, palestinezët protestojnë kundër marrëveshjes së SHBA-së

0
Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu përshëndeti të martën një njoftim të SHBA se nuk i konsideron më vendbanimet në Bregun Perëndimor dhe aneksoi Jeruzalemin Lindor...

Kanye West dhe Dr Dre së shpejti sjellin ‘Jesus is King...

0
Kanye West dhe Dr Dre kanë konfirmuar se shumë shpejt do sjellin ‘Jesus is King’. Kanye West dhe Dr Dre përmes një postimi të bërë...

Dua Lipa reagon pas pritjes së Anglisë në Kosovë

0
Kosova dje (e diel), ishte nikoqire e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” për ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’,...

MOST POPULAR

HOT NEWS