Mike apo rivale? Në mes të garës së fortë, Alketa Vejsiu bën veprimin e papritur për Lori Hoxhën

0
Gjigandi

Këtë sezon të ri televiziv, dy spektaklet më konkurrente janë “Dance With Me” në Tv Klan i cili zhvillon edicionin e 7-të përballë “Dancing With The Stars” në Top Channel i cili nis për herë të parë në këtë televizion.

DWM me në krye Vera Grabockën dhe Alketa Vejsin.

Ndërsa DWTS me në krye drejtueset e Top Channel, motrat Sara dhe Lori Hoxha.

Por moderatorja Alketa Vejsiu ka treguar gjithnjë se nuk e ka aspak problem konkurrencën dhe rivalitetin madje përballet me to në mënyrën më të ëmbël.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu