fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fortë

Etiketim: fortë

Paralajmërimi i fortë i Lleshajt: Gjobat do jenë ekstremisht të larta

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, së bashku me Kryetarin e Bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu, Prefektin Gjok Jaku, Kryeinspektoren e IKMT Dallëndyshe Bici, Drejtorin e...

“Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare”, Tritan Kalo apel të fortë:...

0
Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo me një mesazh të fortë në adresë të politikës së vendit, thekson se populli është “drobitur nga zhagitja...

Të pish vezë, sekreti i një organizmi super të fortë

0
Idea e pirjes së vezës mund të mos u pëlqejë shumë njerëzve, por vezët konsiderohen një prej ushqimeve më të plotfuqishme kundër plakjes. Përfitimet...

Njerëzit e fortë marrin vendime të guximshme në kohë të vështira

0
Ndërsa shumica preferojnë të shmangin marrjen e vendimeve në periudha të vështira, njerëzit e fortë nuk kanë frikë të marrin vendime të vendosura dhe...

Deklarata e fortë e dashurisë për ish-banorin e Big Brother: E...

0
Kush e dëgjon një deklaratë të tillë nga një vajzë e re, me siguri do të mendonte njëlloj: e guximshme apo jo? Por edhe...

Psikanalistët: Personat që qajnë kanë personalitet më të fortë

0
Sipas studimeve të reja dhe të dhënave nga psikanalistët, ata që qajnë papritur dhe shpesh, zakonisht, janë personalitete më të fuqishme se sa ata...

Mjekët amerikanë kanë një paralajmërim të fortë edhe për 20 vjeçarët

0
Nga COVID-19 nuk janë të rrezikuar vetëm moshat e mëdha, por edhe të rinjtë, edhe pse imuniteti i tyre është më i fortë. Mjekët...

Dortmundi me tri pikë të mëdha, në garë të fortë për...

0
Skuadra e Dortmundit kthehet me tri pikë të mëdha nga Wolfsburgu. Dortmundi fiton me rezultat 2:0 ndaj Wolfsburgut. Guerreiro në minutën e  32-të dhe Hakimi...

Apeli i fortë i mjekut shqiptar: Hiqini dorezat, ja çfarë deklaron...

0
Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar në rrjetet sociale informacionin më të fundit nga CDC, sipas të cilit Covid-19 nuk mund të transmetohet...

Xhensila Pere bën deklaratën e fortë: Të gjithë personazhet e show...

0
"Kush është personazhi shqiptar më fake?", ishte një ndër pyetjet e gazetarit Ronaldo Sharka teksa ka intervistuar së fundmi Xhensila Peren për "Mes Yjesh". E menjëhershme...