6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Mes

Etiketim: mes

Rusi/Një person i armatosur hap zjarr në qendrën tregtare: 4 të...

0
Katër persona mbetën të vrarë pas një sulmi me armë në një qendër tregtare në qytetin jugor të Rusisë, Krymsk, njoftuan sot agjencitë shtetërore...

“Pse më hoqe gruan nga puna”, zbardhet si nisi sherri mes...

0
Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me plagosjen e kryebashkiakut të Divjakës dhe shoferit të tij pas një sherri për motive të dobëta. Autori...

Sherr me thika mes gjimnazistëve në Durrës, ka të plagosur

0
Disa gjimnazistë janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Durrës, duke përftuar në përdorimin e armëve të ftohta. Burime për median se një adoleshent është plagosur me...

“Cilat janë pasojat ekonomike-sociale të Evropës nga një konflikt i zgjatur...

0
Një konflikt (përshkallëzuar në luftë) i nisur më 24 shkurt të këtij viti mes Rusisë dhe Ukrainës është duke lënë pas dhjetra-mijëra viktima dhe...

Detaje/ Vrasje e paralajmëruar, shkak përplasja mes këtyre dy fiseve

0
Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Klosin pasditën e sotme. Mësohet se sherri ka ndodhur mes dy fiseve...

Sherr mes shqiptarëve dhe italianëve në një klub nate, 6 persona...

0
Në orën 2 të mëngjesit përballë hyrjes së klubit të natës, italianë dhe shqiptarë u përballën me njëri-tjetrin, të gjithë të dehur. Në vendngjarje për...

“E haja veten me dhëmbë”/ Mes lotësh, Delinda Disha hap zemrën...

0
  Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ndau disa muaj më parë lajmin e trishtë se ka humbur të dy binjakët e saj. Nëpërmjet një...

Parandalohet përshkallëzimi i sherrit mes të rinjve, pranga 17-vjeçarit në Tepelenë

0
Falë ndërhyrjes në kohë nga Policia, parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm me pasoja të rënda për jetën i një konflikti mes disa adoleshentëve. Sekuestrohet një armë...

Mike apo rivale? Në mes të garës së fortë, Alketa Vejsiu...

0
Këtë sezon të ri televiziv, dy spektaklet më konkurrente janë “Dance With Me” në Tv Klan i cili zhvillon edicionin e 7-të përballë “Dancing...

Sherr mes kunetërve, arrestohen dy persona në Durrës

0
Dy të rinj janë vënë në pranga pas një sherri në Durreës. Mësohet se ata janë kunetër, një 35-vjeçar dhe 18-vjeçar, të cilët janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS