CoVid-19/ Sërish 4 raste të reja, një prej tyre një grua shtatzënë

0
12
Gjigandi

Sot është dita e tretë ku në vend konfirmohen 4 raste të reja.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 4 rastet e reja janë 2 në Berat dhe dy në Tiranë. Një nga rastet pozitive është një grua shtatëzënë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu