Ballina Etiketimet Tyre

Etiketim: tyre

Tiranë/ ‘Humbin’ dy shtetas, policia nis punën për gjetjen e tyre

0
Dy shtetas janë raportuar të humbur në kryeqytet. Policia bën me dije se 84-vjeçarja ka denoncuar në Komisariatin Nr.2 zhdukjen e bashkëshortit të saj 87-vjeçar...

Të shtëna me armë në Florida/ Tre persona të vdekur mes...

0
Një gazetar dhe një vajzë nëntë vjeçare janë qëlluar për vdekje pranë Orlando, Florida, pranë skenës së një krimi që ndodhi disa orë më...

Maestro mësoi Oltën kundër tyre, Kiara-Luizit: Po e sulmove Armaldon, do...

0
“Me një gur vret dy zogj”. Kjo ishte fraza e Armaldos pak ditë më parë kur i sugjeroi Oltës të dërgojë në nominim Luizin,...

Shkatërrohet banda kriminale në Spanjë; 5 shqiptarë të arrestuar, mes tyre...

0
Agjentët e Policisë në Murcia dhe Alicante kanë shkatërruar një organizatë kriminale të lidhur me mafian shqiptare, për krimet e dyshuara të trafikut të...

Pse njerëzit i tradhtojnë partnerët e tyre

0
Dikush angazhohet në një marrëdhënie monogame, me synim ruajtjen e ekskluzivitetitseksual. Por më pas i dorëzohet shumë herë tradhtisë. Po pse njerëzit i tradhtojnë...

Tiranë/ Sherr mes policëve, nis hetimi disiplinor ndaj tyre

0
Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) Tiranë ka referuar në Prokurori materialet proceduriale në gjendje të lirë në ngarkim të 2 punonjësve të Policisë dhe...

Pasi degradoi sherri mes tyre, Olta zbulon pse u pajtua me...

0
Duke folur me Xhonin, Bjordin dhe Valbonën në oborr, Olta tha se me Efin bëri paqe vetëm për hir të lojës. Sipas saj, në jetën...

Spanjë, arrestohen 15 persona, mes tyre dy shqiptarë/ Sekuestrohen 4.5 ton...

0
Autoritetet spanjolle kanë sekuestruar 4.5 ton kokainë në një anije mallrash, e cila po transportohej nga shteti afrikan i Togos. Në pranga kanë rënë...

Rusi/Një person i armatosur hap zjarr në qendrën tregtare: 4 të...

0
Katër persona mbetën të vrarë pas një sulmi me armë në një qendër tregtare në qytetin jugor të Rusisë, Krymsk, njoftuan sot agjencitë shtetërore...

Revolucion në mjekësi/ Pacientët do të shohin organet e tyre të...

0
Inxhinierët E Institutit Teknologjisë në Masaçusets (MIT) kanë krijuar një paisje që mund të sigurojë imazhe të drejtpërdrejta me ultratinguj dhe rezolucion të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24