fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sërish

Etiketim: sërish

Dana White konfirmon: Conor do të duelojë sërish vitin tjetër

0
Nga “fight island” (ishulli i luftimeve), ku këtë të diel do të zhvillohet eventi UFC-251, presidenti i UFC-së, Dana White, u shpreh se Conor...

“Nuk izolohemi sërish, por…”, Manastirliu me tone të forta: Shkoni tek...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli me tone të ashpra në Kuvend për situatën e krijuar nga koronavirusi, duke iu kërkuar qytetarëve të zbatojnë...

Shqiptarët të papërgjegjshëm! Nuk mbajnë maska! Vjen paralajmërimi: Pritet të mbyllet...

0
Në ditën e tretë të lëvizjes së autobusëve në Tiranë janë hasur disa problematika që konstatohen si nga vetë qytetarët ashtu edhe nga shoqatat...

Pas dy muajsh, bëhen sërish bashkë çifti i njohur

0
Scott Disick, 36 vjeç dhe Sofia Richie, 21 vjeç janë ndër çiftet më të përfolura të showbizit, sidomos për shkak të diferencës në moshë. Çifti...

Balerinat ‘e mërzitshme’ që VIP-at iu rikthyen sërish

0
Këpucët e sheshta të baletiti ishin cool ne fillim të viteve 2000 falë Kate Moss dhe dobësisë që kishte ajo për balerinat me fjongo...

Shqipëri: Sërish dy vdekje nga Covid-19. Gjysma e të infektuarve janë...

0
Në Shqipëri, humbën jetën edhe 2 vetë të tjerë prej Covid-19. Një zonjë 45-vjeçare nga Berati dhe një zotëri 82 vjeçar nga Kruja ndërruan...

U rihapën pak ditë më parë/ Angli, koronavirusi i detyron klubet...

0
Vetëm pak ditë më parë u rihapën, por koronavirusi ka detyruar disa pabe në Angli të mbyllin dyert sërish. Klientë në këto pabe kanë...

Denoncimi i PD-së: Qeveria miraton ndërtimin e landfillit të Vlorës, përfitues...

0
Denoncimi i PD-së: Qeveria miraton ndërtimin e landfillit të Vlorës, përfitues sërish Klodian Zoto Sipas departamentit të Antikorrupsionit, Aksesit në Shërbime dhe Transparencës pranë Partisë...

Akuzohet se trafikoi 613 kg kokainë në Durrës, shtyhet sërish seanca...

0
Shtyhet sërish seanca për Arbër Cekajn, i cili akuzohet për trafikimin e 613 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit. Seanca gjyqësore në ngarkim të...

Vitet i ka vetëm numër, Madonna zhvishet sërish para pasqyrës

0
Madonna edhe pse 62 vjeçare, nuk njeh fare limite. Madonna vazhdon të gjejë mënyrën se si të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet publike. Këngëtarja,...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS